t یک سوم یهودیان انگلیس مهاجرت را ترجیح می‌دهند - واسط انلاین
خانه / اخبار جهان / یک سوم یهودیان انگلیس مهاجرت را ترجیح می‌دهند

یک سوم یهودیان انگلیس مهاجرت را ترجیح می‌دهند

یک سوم یهودیان انگلیس مهاجرت را ترجیح می‌دهندReviewed by Mohammad on Aug 20Rating:
یهودیان

براساس نظرسنجی صورت گرفته از هزاران تن از یهودیان انگلیسی مشخص شد که یک سوم از آنها می‌گویند در دو سال گذشته به دلیل یهودستیزی به دنبال ترک کشورشان هستند.

به گزارش واسط آنلاین، به نوشته روزنامه هاآرتص، این یافته‌ها بخشی از گزارشی است که امروز (یکشنبه) توسط کمپین ضد یهودستیزی منتشر شده و از بیش از ۱۰ هزار یهودی انگلیسی صورت گرفته است. این کمپین از ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرده است.

از سال ۲۰۱۵، تنها ۵۹ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفته‌اند که احساس خوشایندی در انگلیس دارند و ۱۷ درصد هم گفتند که در احساس خوبی ندارند.

همچنین از ۲۰۱۵، فقط ۳۹ درصد گفتند که از جانب مقام‌های قضایی انگلیس مشاهده کردند که افراد ضد یهود و آنهایی که دست به جرایم انزجاری می‌زنند، تحت پیگرد قرار گرفتند.

سه چهارم این افرادی که در این نظرسنجی شرکت داشتند گفتند که اخیرا احساس می‌کنند رخدادهای سیاسی بر خصومت علیه یهودیان افزوده است. از ۲۰۱۵، ۸۰ درصد از شرکت کنندگان گفتند که آنها بر این باورند که حزب کارگر حامی یهودستیزان است.

جامعه یهودیان انگلیس ۷۶۷ مورد حملات یهودستیزانه در نیمه نخست سال جاری میلادی ثبت کرده که بالاترین آمار در شش ماهه از زمان فعالیت این جامعه در سال ۱۹۸۴ است.

انتهای پیام

Processing your request, Please wait....

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

متهم اصلی حمله در اسپانیا بازداشت شد

متهم اصلی حمله در اسپانیا بازداشت شدReviewed by Mohammad on Aug 21Rating: رسانه‌های اسپانیایی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *