t میثاقیان: صد در صد از پارسال بهتریم - واسط انلاین
خانه / اخبار جهان / ورزش / میثاقیان: صد در صد از پارسال بهتریم

میثاقیان: صد در صد از پارسال بهتریم

میثاقیان: صد در صد از پارسال بهتریمReviewed by Mohammad on Jul 10Rating:

اکبر میثاقیان سرمربی تیم سیاه جامگان که شب گذشته نیز در مراسم قرعه کشی لیگ برتر حاضر بود در مورد قرعه تیمش در مسابقات لیگ هفدهم و رویارویی با ذوب آهن در هفته اول به خبرنگار “ورزش سه” گفت: ما به هر تیمی می خوردیم بازی سختی داشتیم؛ امسال همه تیم ها در حد بضاعت خود خوب تدارک دیده اند. تیم ما هم تیم جوانی است و یارهای جوانی داریم که 70 -80 درصد تیم فصل گذشته که من هدایت تیم را بر عهده گرفتم حفظ شده و فقط محمد خانزاده از تیم جدا شد.

میثاقیان در مورد اینکه چقدر جوانانی که به خدمت گرفته، رضایت او را جلب کرده هم ادامه داد: جوان ها باید یواش یواش جا بیافتند و کارشان بگیر نگیر دارد. خدا را شکر من در هر تیمی به جوانان بازی داده ام مثل شموشک، ابومسلم و .. جوانانی که بازی دادم خوب جواب گرفتم. جوان ها باید بجنگند تا خودشان را نشان دهند.

سرمربی سیاه جامگان در مورد کیفیت اردوی ترکیه و اینکه آیا با توجه به شرایط جوی که به وجود آمده بود، این اردو رضایت او را جلب کرده یا خیر بیان کرد: اردوی خوبی بود؛ اگرچه چند روزی مِه هم وجود داشت ولی در مه هم تمریناتمان را دنبال کردیم. مسئولان هم تلاش کردند تا این اردو فراهم شود و در مجموع شرایط خوبی داشتیم.

میثاقیان در مورد بازی های تدارکاتی این تیم که با تیم های پیکان و مسجد سلیمان برنامه ریزی شده است، اظهار داشت: ما باید هر چه بیشتر بازی های دوستانه را در دستور کار خود قرار دهیم؛ چرا که با انجام بازی های دوستانه به نقاط قوت و همینطور مشکلات تیممان پی می بریم. دو بازی مقابل پیکان و نفت مسجد سلیمان داریم و در صدد تدارکات دو بازی دوستانه دیگر هم هستیم.

سرمربی تیم سیاه جامگان در پایان در خصوص اینکه چقدر به تیم خود برای لیگ هفدهم ایمان دارد، گفت: تمام تمرکز ما این است که مشکلات پارسال دوباره تکرار نشود. البته باید شانس هم یارما باشد و من مطمئنم صد در صد از پارسال بهتریم.

Processing your request, Please wait....

درباره ی mohammad

مطلب پیشنهادی

زوج جدید خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلال

زوج جدید خط دفاع پرسپولیس مقابل الهلالReviewed by Mohammad on Sep 13Rating: به گزارش واسط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *